Sestdien, 20.aprīlī, pašā dienvidū aizvadījām Optibet Nākotnes līgas 3.kātas spēli, mājas uzņemot JDFS Alberts. Diemžēl plānus par kāroto pirmo uzvaru 1.līgā nācās atlikt jau no paša spēles sākuma. Ar spēles pirmajām minūtēm uzbruka un vairāk bumbu kontrolēja viesi no Rīgas un jau spēles 8.minūtē rezultāts uz tablo vēstīja 1:0 JDFS Albets labā. Turpinājumā cīņas gaita īpaši nemainījās, Alberts guva vēl pa vieniem vārtiem katrā puslaikā un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 3:0. Ogre United labākā iespēja bija 36.minūtē, kad Juhnovičs no 16m spēcīgi trāpīja pa vārtu pārliktni.
Līdz šim vēl nesasniegtais mērķis – gūti vārti no spēles – ir jāatliek uz nākamo cīņu, kura plānota jau šajā svētdienā, plkst.15:00 pret Leevon PPK mūsu mājās – Ogres Centra pamatskolas stadionā.

Spēles Uguns – Sandis Sparāns.

Ogre United – JDFS Alberts 0:3 (0:2).
Vārti: Priedītis 8′, Brahmanis 19’, Korzāns 52’
Brīdinājumi: Juhnovičs, Pāviška, Jēkabsons – Martiņenko.
Ogre United: Paškovičs – Kontrims, Sparāns, Kondratjevs (Dimants 80’), Pāviška – Juhnovičs, Gulbis (Vārpa 62’), Macharashvili (Zīmelis 46’), Ostrovskis (Kalmanis 62′) – Jēkabsons (C), Skujiņš (Līcis 46′).
JDFS Alberts: Māliņš (C) – Andersons, Guliaks, Indrāns (Adītājs 58′), Brahmanis, Priedītis (Korzāns 46′), Zēģele (Putniņš 82′), Martiņenko, Augusts, Vīksna, Maksimovs (Krišjānis 85′).
Galvenais tiesnesis: Deniss Ignatjevs.

Ogre United trenera Jura Skābarža pēcspēles komentārs: “Ar rezultātu neesmu apmierināts, jo netika īstenoti spēles uzdevumi un negājām pēc plāna. Līdz ar to varu teikt, ka neizdevās nekas no tā, ko bijām gatavojuši uz šodienas spēli. Dabūjām aukstu dušu jau pašā spēles sākumā un nevarējām pēc tam pārslēgties. Šī spēle spilgti norāda uz to, ka ir jāturpina strādāt kā pie taktiskās sagatavotības, tā pie fiziskās. Lielākais prieks no šīs spēles, ko ņemt līdzi uz turpmāko, ir tas, ka spēlētāji beidzot atgriežas no traumām. Jau šajā spēlē laukumā redzējām kādreizējo Latvijas nacionālās izlases kandidātu Kristu Kristeru Gulbi, kurš veiksmīgi sadziedējis savas likstas, tāpat arī nākamajā spēlē pievienosies vēl traumas sadziedējušie spēlētāji. Beidzot varēsim spēlēt ar pilnvērtīgu sastāvu.”