Turpinām ceļu pretī Latvijas futbola 3. līgas titulam, sestdienas pēcpusdienā savās mājās cīnoties neizšķirti 1:1 pret Centra jeb Rīgas zonas čempioni PPK/”Betsafe” un divu spēļu summā uzvarot ar rezultātu 3:1. Mūsu labā vārtus guva japāņu centra aizsargs Sora Šinozaki, kuram tas bija otrais precīzais sitiens sezonā un kurš glāba arī otrā laukuma galā, reizes trīs izsitot bumbu no tukšiem vārtiem. Jau nākamsvētdien Ogrē gaida fināls pret JDFS “Alberts” otro komandu.

Iepriekšējā nedēļā no galvaspilsētas pārvedām divu vārtu pārsvaru, kas, protams, nozīmēja to, ka uzbrukt vairāk vajadzēja sāncenšiem, bet mēs varējām pacietīgāk spēlēt aizsardzībā. Ja pirmās spēles pirmajā puslaikā aizsardzība flangos bieži vien radīja problēmas, tad šoreiz krietni zemāk spēlēja arī malējie pussargi, teicami aizpildot brīvās zonas savā laukuma pusē. Neskatoties uz pārsvaru bumbas kontrolē un sitienu statistikā, reālu vārtu gūšanas iespēju Jurija Žigajeva vadītajai komandai nebija daudz – vienā no šādām epizodēm glāba Šinozaki, pirmoreiz (bet ne pēdējoreiz) izsizdams bumbu no tukšiem vārtiem. Ne tik patīkami spēle savukārt izvērtās pretinieku centra aizsargam Ilmāram Labudam, kurš puslaika vidū cīņā laukuma vidusdaļā tika pie lauzta deguna un vizītes Stradiņa slimnīcā.

Jau par tradīciju šajā sezonā kļuvis progress otrajā puslaikā, izpaužoties garākam rezervistu soliņam un labākai fiziskajai gatavībai, un 55. minūtē Ogres līdzjutējiem bija iemesls gavilēt. Pēc stūra sitiena gaisa divcīņā uzvarēja Konstantīns Fjodorovs, bet pēc viņa piespēles no vārtu priekšas bumbu pāri līnijai dabūja Šinozaki – 1:0! Drīz vien laukumā uz maiņu devās Patriks Malvess, kurš ar savu ātrumu dominēja flangos, tomēr visās piecās vai pat sešās vārtu gūšanas situācijās drusku pietrūka – te bumba lidoja pavisam nedaudz garām, te pēdējā brīdī sitienu bloķēja aizsargs. Iespējas šķērdēja arī sāncenši, un vēl divreiz no pustukšiem vārtiem bumbu izsita Šinozaki, pretinieku kapteinim Aināram Daudziešanam atņemot skaistus vārtus no vairāk nekā 30 metru attāluma.

Pretuzbrukumos neizdevās dubultot pārsvaru un jau kompensācijas laikā pasniedzām dāvanu pretiniekiem, lai arī rīdzinieki mājās nedotos sliktā noskaņojumā. Cīņas karstumā pēc kārtējās asās gaisa divcīņas emocijas ņēma virsroku mūsu vārtsargam Ritvaram Dalbiņam, kurš devās skaidroties ar jaunās Saeimas deputātu Dāvi Daugavieti, bet pamesto bumbu tukšos vārtos ieraidīja Rolands Lubgāns – 1:1 spēlē, kas gan neko vairs būtiski nemainīja divu spēļu summā.

 Ogre United – FK PPK/Betsafe 1:1 (0:0), divu spēļu summā 3:1.

Vārti: Šinozaki 55′ – Lubgāns 90’+3.

Brīdinājumi: Rubīns, Kalmanis – Hercbergs, Pelcis.

Sastāvs: Dalbiņš – Kalmanis (E. Latkovskis 79′), Šinozaki, Kondratjevs, Pāviška – Valners (Tumans 46′), Fjodorovs, Grants, Līcis (Goto 51′) – Rubīns (Muižnieks 59′) – Skujiņš (Malvess 61′).