Svētdienas pēcpusdienā likteņupes Daugavas krastos spērām vēl vienu soli pretī Latvijas futbola 3. līgas finālam, pirmajā pusfinālspēlē izbraukumā pārspējot Centra jeb Rīgas zonas čempionvienību PPK/”Betsafe” (2:0), kuru trenē bijušais Latvijas izlases pussargs Jurijs Žigajevs. Abus vārtus otrajā puslaikā guva Jānis Grants, kurš šosezon visus trīs vārtus iesitis no 11 metru atzīmes.

Līdzīgi kā iepriekšējā mačā pret ilūkstiešiem, atkal bija divas krasi atšķirīgas spēles daļas – vien ar to niansi, ka iepriekš robežšķirtne bija ielaistie vārti, bet šoreiz tas bija puslaiku pārtraukums. Pirmajā puslaikā saimniekoja mājinieki, prasmīgi veidojot skaitlisko pārsvaru bīstamās zonās un sparīgi meklējot spraugas mūsu aizsardzības līnijā. Vairākkārt aizsardzība arī ieplīsa un glābt nācās vārtsargam Leo Dalbiņam. Laukumā, kā jau izslēgšanas spēlēm pienākas, netrūka arī vīrišķīgas bezkompromisa cīņas, kas gan nereti beidzās ar piespiedu maiņām abās komandās. Kas zina, kā būtu beidzies grūtais pirmais puslaiks, ja Azerbaidžānas izlasē uzspēlējušais uzbrucējs Vugars Askerovs mājiniekiem nesaplīstu jau 10. minūtē, taču pārtraukumā uz ģērbtuvēm devāmies ar noturētu bezvārtu neizšķirtu.

Ja pirmajā puslaikā pa vārtiem neizdarījām nevienu sitienu, tad otrajā puslaikā jau no pirmajām sekundēm bija redzama pavisam cita “Ogre United” komanda, kaut spēlētāju uzvārdi bija palikuši gandrīz tie paši. Kopš pirmajiem uzbrukumiem toni noteica ātrums flangos, un nu jau vaiga sviedros strādāt nācās sāncenšu aizsardzībai. Vienīgi spēka mājiniekiem palika arvien mazāk, un otrā puslaika vidū savu arī panācām – Raivis Rubīns soda laukumā tika pagrūsts mugurā, un uzmainītais centra pussargs Jānis Grants teicami realizēja 11 metru soda sitienu (1:0). 13 minūtes vēlāk vēl viena pendele – kārtējo reizi aizsargus terorizēja labās malas uzbrucējs Kārlis Līcis, kurš izskrēja viens pret vienu un kuru notrieca trīskārtējais Latvijas vicečempions Dmitrijs Grigorjevs. Vārtsargam tā bija jau otrā dzeltenā kartīte īsā laikā, bet arī vārtsargu maiņa Grantu nesamulsināja – Jānis šoreiz izvēlējās citu sitiena virzienu un izredzes neatstāja arī Gintam Pidikam (2:0). Galotnē vairākumā varējām gūt arī trešos vārtus, taču divi Emīli – Muižnieks un Latkovskis – norībināja vārtu konstrukciju.

Izteiksmīgs pirmais solis pretī 3. līgas finālam, bet vēl būs jāsper arī otrs – atbildes spēle jau nākamsestdien plkst. 13.00 Ogres Valsts ģimnāzijas laukumā.

FK PPK/Betsafe – Ogre United 0:2 (0:0).

Vārti: Grants 68′ (11m), 84′ (11m).

Noraidījums: Grigorjevs 81′.

Brīdinājumi: Burmistris, Grigorjevs – Pāviška, Skujiņš, Kondratjevs.

Sastāvs: Dalbiņš – Sanatovs (Kvants 36′, Grants 46′), Šinozaki, Kumpiņš, Pāviška – Kondratjevs, Fjodorovs, Rubīns (Goto 72′) – Valners (Malvess 65′), Skujiņš (Muižnieks 72′), Līcis (E. Latkovskis 89′).