Svētdiena bija lieliska diena – vispirms savās mājās ar 4:0 sagrāvām tiešo konkurentu Madonas “Kvarcu”, garantējot dalību “Dali Dali” Latvijas futbola 3. līgas finālturnīrā, bet pēc tam, tuvākajām sekotājām “Pļaviņām” neuzvarot galvaspilsētā (0:0), arī priekšlaikus nodrošinājām Ziemeļu zonas čempiontitulu. Pēc nedēļas dosimies uz Gostiņu stadionu, taču Ziemeļu zonā viss jau ir skaidrs – zelts “Ogre United”, sudrabs “Pļaviņām” un bronza “Kvarcam”.

Pirms trim nedēļām Madonā uzvaru izrāvām otrā puslaika vidū (2:1), bet savās mājās pamatus panākumam ielikām jau pirmā puslaika vidū. Kas Dāvim Kvantam pirmajās minūtēs pēc Denisa Ostrovska centrējuma neizdevās no dažu metru attāluma, tas kapteinim 20. minūtē bija pa spēkam ar tiešo brīvsitienu no vismaz 35 metriem. Šķērslis nebija nedz lielais attālums un viena spēlētāja mūrītis, nedz vārtsargs un pārliktnis – viesu vārtu vīrs pa augstu trajektoriju lidojošo bumbu novirzīja pret pārliktni, bet spēles galvenais priekšmets tik un tā šķērsoja vārtu līniju (1:0). Un arī, ja nebūtu šķērsojis, Linards Pāviška jau bija īstajā vietā un pāri līnijai bumbu dabūja vēlreiz.

Piecas minūtes vēlāk Kvants atzīmējās arī ar rezultatīvu piespēli. Centra pussargs no laukuma dziļuma brīvā zonā atrada smailes uzbrucēju Regnāru Skujiņu, kurš spēka divcīņā nostūma aizsargu un izmantoja izgājienu viens pret vienu – pēc neliela apjukuma brīža vārtu guvumu atzina arī tiesneši, un ogrēnieši bija priekšā jau ar 2:0. Puslaika turpinājumā divreiz glābt gan nācās mūsu vārtsargam Ritvaram Dalbiņam, bet pēc pārtraukuma “Kvarca” spēlētāju spēki jau bija izsīkuši un guvām vēl divus vārtus. 54. minūtē vārtu guvēju sarakstā atzīmējās labās malas aizsargs Pāviška, no 23 metriem eleganti trāpot tuvējā devītniekā, bet spēles pēdējā sekundē punktu ar jau trešajiem vārtiem ārpus soda laukuma pielika japāņu centra aizsargs Sora Šinozaki, realizējot tiešo brīvsitienu no nepilniem 30 metriem – neglāba arī uz vārtu līnijas novietotais aizsargs (4:0).

Šinozaki guva savus pirmos vārtus “Ogre United” labā, Pāviška un Kvants līgā tika pie trešajiem un ceturtajiem vārtiem, bet Skujiņš Ziemeļu zonas labāko snaiperu tabulas galvgalī nostiprinājās ar devītajiem gūtajiem vārtiem. Ja Skujiņam zonas labākā bombardiera tituls vēl jānosargā, tad mēs vēl pirms pēdējās Ziemeļu zonas spēles Gostiņu stadionā pret “Pļaviņām” (2. oktobrī) esam oficiāli izpildījuši abus mērķus – tikuši 3. līgas ceturtdaļfinālā, kur izšķirsies ceļazīme uz 2. līgu, un kļuvuši par Ziemeļu zonas čempioniem. “Ogre United” otrā posma tabulā deviņās spēlēs ir 23 punkti, “Pļaviņām”, kuras neuzvarēja “Futbola Parks Academy”/LSPA (0:0), ir 18 punkti, bet Madonas “Kvarcam” ir 14 punkti.

 Ogre United – FK Madona Kvarcs 4:0 (2:0).

Vārti: Kvants 20′, Skujiņš 25′, Pāviška 54′, Šinozaki 90’+1.

Sastāvs: Dalbiņš (Bormanis 75′) – Dudelis (Kalmanis 46′), Šinozaki, Kumpiņš, Pāviška – Fjodorovs (Grants 62′) – Ostrovskis (Siliņš 46′), Kvants (Rubīns 46′), Goto, Kondratjevs (Tumans 58′) – Skujiņš (Muižnieks 58′).