Debijas sezonā kļuvām par Latvijas futbola 3. līgas vicečempioniem, bet šosezon futbola klubs “Ogre United” ir pakāpies uz 2. līgu un svētdienas pēcpusdienā tajā debitēja ar minimālu zaudējumu pagājušās sezonas 6. vietas īpašniecei “Jēkabpilij” (0:1). Vienīgie vārti tika ielaisti otrā puslaika vidū.

Kaut arī sastāva izmaiņu ziemā netrūka, pirmās spēles pamatsastāvu veidoja pagājušās sezonas kodols un trīs jauni uzbrūkošie pussargi – Ogres audzēknis Ričards Dimants, no 1. līgas komandas “Rēzekne” pārnākušais japānis Kaito Kumakura un arī Tomass Kontrims, kurš iepriekš 3. līgā pārstāvēja Salaspils “Kengaroos”.

Pirmajā puslaikā vairāk uzbruka un bumbu kontrolēja jēkabpilieši, bet puslaika vidū labs nogrieznis ar vairākām iespējām bija arī mums. 16. minūtē pēc tālās piespēles Regnārs Skujiņš apsteidza vārtsargu un disbalansā no asa leņķa netrāpīja pustukšā stūrī, 27. minūtē pēc lieliskas Kumakuras caururbjošās piespēles tālāku uzbrukuma atrisinājumu neizdomāja Kontrims, bet citā epizodē pēc stūra sitiena pāri mērķim sita Staņislavs Kumpiņš.

Arī pēc pārtraukuma turpinājās viesu iniciatīva. Ja pozicionālos uzbrukumos “Jēkabpils” savus pusmomentus izmantot nespēja, tad spēli viesi izšķīra pavisam citā veidā – pretuzbrukumā. Mums īsā laikā padevās vairāki labi prettriecieni, taču tas vienlaikus arī nozīmēja zonu atvēršanu, un pēc mūsu nesekmīga pretuzbrukuma savā pretuzbrukumā aizskrēja jēkabpilieši, kuri ļoti veikli nomainīja malu, un ar lielisku griezto sitienu tālajā apakšējā stūrī izcēlās Markuss Stabulnieks (1:0), kurš pagājušajā gadā Ogrē ieradās ar citu komandu – Madonas “Kvarcu”.

Gluži kā pagājušajā gadā, arī šogad turpinājās tradīcija, ka ielaisti vārti komandu sapurināja. Jau pēc piecām minūtēm lieliska iespēja bija malējam aizsargam Linardam Pāviškam, pēc kura sitiena tuvajā stūrī glāba Elvijs Višņevskis, un beigu ofensīvā sitienu un pēdējās piespēles iespējas bija gan Skujiņam, gan japāņu trijstūrim kreisajā malā, gan arī citiem – laika un meistarības, lai izglābtos no zaudējuma, šoreiz drusciņ pietrūka.

Sezonas ievadā jātiekas ar visām trim Austrumu zonas komandām, kuras pagājušajā sezonā iekļuva 2. līgas stiprāko astoņniekā, – pēc nedēļas turpat Ogres Valsts ģimnāzijā uzņemsim Staiceles “Bebrus” (spēles sākums gan plkst. 15.00, nevis 13.00, kā tas bija šoreiz), bet 29. aprīlī pirmajā izbraukumā dosimies uz Daugavpili pie “Kalupes”. 2. līgas Austrumu zonā piedalās arī “Augšdaugavas NSS”, “Limbaži”, “Salaspils” un Valmieras “Gauja”, un pēc divu apļu turnīra, apvienojoties ar Rietumu zonu, cīņu par iekļūšanu 1. līgā turpinās labāko četrinieks, bet pārējās četras komandas cīnīsies par neizkrišanu.

Ogre United – Jēkabpils SC 0:1 (0:0).
Vārti: Stabulnieks 68′.
Ogre United: Dalbiņš – Kalmanis (Kamimura 84′), Ostrovskis (Kondratjevs 55′), Kumpiņš, Pāviška – Kvants, Sanatovs (Fjodorovs 84′) – Kontrims (Zīmelis 59′), Dimants (Goto 46′), Kumakura – Skujiņš.