Pēc svarīgas uzvaras Madonā mājās atgriezāmies ar vēl vienu nozīmīgu cīņu, “Dali Dali” Latvijas futbola 3. līgas Ziemeļu zonas līderu duelī dalot punktus uz pusēm ar “Pļaviņām” – 2:2. Otrajā puslaikā pa vārtiem guva uzmainītie uzbrucēji Kārlis Līcis un Emīls Muižnieks, kuri ar otrajiem un sestajiem vārtiem sezonā palīdzēja pārņemt vadību, bet kompensācijas laikā pēdējo vārdu tomēr sacīja viesi.

Pirmais puslaiks aizritēja “Pļaviņu” laukuma pusē, taču ar momentu radīšanu uzbrukuma trešdaļā tik raiti vis nesekmējās. Bīstamākās epizodes bija pēc tālsitieniem, kā 8. minūtē, kad malējais aizsargs Deniss Ostrovskis norībināja pārliktni, taču vārtu līnijas tehnoloģija 3. līgā vēl nav pasūtīta, vai pēc stūra sitieniem, kā 32. minūtē, kad tuvajā stūrī sita balsta pussargs Konstantīns Fjodorovs. Savus momentus neizmantojām, toties “Pļaviņas” savu vienīgo iespēju puslaikā – gan. 23. minūtē viesi izpildīja tālu un labi iegrieztu centrējumu, un vārtu priekšā izveicīgākais bija Miks Vilkaplāters – sāpīgs un spēles gaitai neatbilstošs 0:1.

Pēc pārtraukuma laukumā atgriezāmies nervozi un sasaistīti, un no lielā teritoriālā pārsvara vairs nebija ne miņas. “Pļaviņas” ik pa laikam veidoja asus triecienus un vienreiz arī izskrēja pret vārtsargu, taču otrā puslaika vidū, atdzīvojoties tribīnēm un sāncenšu spēku rezervēm izsīkstot, atkal spējām lauzt cīņas gaitu sev par labu. Un beidzot nostrādāja uzbrukums, savu individuālo meistarību un teicami nostādītos sitienus parādot gan Līcim, gan Muižniekam. Vispirms 73. minūtē Kārlis gaitā lieliski trāpīja tālajā stūrī, bet piecas minūtes vēlāk Emīls noteica, ka dzimšanas gads ir tikai ieraksts pasē, – jau 2:1 ogrēniešu labā.

Ja kādam šķita, ka trīs punkti jau kabatā, tad “Pļaviņas” spēja sakopot pēdējos spēkus vēl vienai epizodei un atgādināt, ka cīņa beidzas tikai pēc beigu svilpes. Kreisajā malā labi pacīnījās Mārcis Rūtiņš, kura grūdiens sejā Ostrovskim palika bez tiesnešu ievērības, bet no dažiem metriem tuvajā stūrī trāpīja Hārdijs Mickevičs – 2:2, kas intrigu Ziemeļu zonas augšgalā uztur dzīvu. Neizmantojām iespēju otrā posma pirmo apli pabeigt ar četru punktu pārsvaru, taču arī punkts ir labāk nekā nekas – kluba pirmo viesspēlētāju japāņu Soras Šinozaki un Kentaro Goto debijā saglabājam līderu godu un nākamsestdien dosimies uz Cēsīm.

Ogre United – FK Pļaviņas DM 2:2 (0:1).
Vārti: Līcis 73′, Muižnieks 78′ – Vilkaplāters 23′, Mickevičs 90’+1.
Sastāvs: Dalbiņš – Kalmanis (Sanatovs 62′), Šinozaki, Kumpiņš, Ostrovskis – Kvants (Goto 67′), Fjodorovs, Rubīns – Valners (Muižnieks 74′), Tumans (Līcis 46′, Grants 78′), Skujiņš (Malvess 46′, Siliņš 87′).