Pēc sešām sausajām uzvarām pēc kārtas noticis tas, ko sagaidīt negribējās, – pirmie zaudētie vārti un pirmie zaudētie punkti “Dali Dali” Latvijas 3. līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupā. Divreiz atspēlējāmies, galotnē vairākkārt varējām izraut arī septīto panākumu, tomēr izbraukumā 49. vidusskolā Rīgā nācās samierināties ar rezultatīvu neizšķirtu 2:2 pret trešajā vietā esošo “Lielupi”. Trešos vārtus sezonā guva Matīss Valners, bet otros – Dāvis Kvants.

Pirmajā puslaikā spēle nevedās jau no pirmajām minūtēm, kad “Lielupe” izdarīja asas piespēles starp un aiz aizsargiem. Sākuma spiedienu izturējuši, pamazām pārņēmām teritoriju, taču 17. minūtē vārtus izveidojām savā soda laukumā, nevis pretinieku – visās līgas spēlēs devies pamatsastāvā, šoreiz ne tā labākā epizode pamatvārtsargam Mārcim Bormanim, kurš bumbu iespēlēja tieši kājās mājinieku uzbrucējam Andrim Smilgam (0:1). Sausā sērija apstājās pie 556 minūtēm – vai pat 580, ja skaita arī sezonas pirmo spēli, kuru aizvadījām Latvijas kausā. Nokdauns jau nākamajās minūtēs varēja pārvērsties nokautā, tomēr Bormanim izdevās neitralizēt divus izgājienus viens pret vienu.

22. minūtē beidzot arī pirmā bīstamā epizode pie “Lielupes” vārtiem – kā zibens no skaidrām debesīm sekoja Emīla Latkovska tālšāviens no 30 metriem pa vārtu stabu, bet atlēkusī bumba nonāca pie Patrika Malvesa, pēc kura sitiena lieliski nospēlēja mājinieku vārtsargs Antons Vasiļjevs. 41. minūtē gan izlīdzinājuma vārti atnāca, Valneram no kreisā soda laukuma stūra trāpot tālajā apakšējā stūrī (1:1), bet prieki beidzās ļoti ātri, Pāvelam Baikovam pēc stūra sitiena ar galvu ietriecot bumbu vārtos un uz ģērbtuvēm panākot 2:1.

Pēc pārtraukuma laukumā jau bija vērojama pavisam cita aina. Trīskārša maiņa, pārkārtošanās, krietni agresīvāks noskaņojums un drīzs izlīdzinājums – pēc teicamas Emīla Muižnieka piespēles 11 metru soda sitienu nopelnīja Roberts Vārpa, kurš atgriezās pēc trīs spēļu pauzes, un pendeli 50. minūtē pārliecinoši realizēja Kvants (2:2). Kapteinis abus vārtus guvis no 11 metru atzīmes un abus – tieši pret “Lielupi”. Šajā spēlē varēja vilkt lielas paralēles ar sešas nedēļas iepriekš aizvadīto maču pret DSVK “Traktors” (2:0) – 49. vidusskola, svelme, slikts pirmais puslaiks, krietni labāks otrais un liels spiediens galotnē, tomēr šajā ķēdītē pietrūka noslēdzošās detaļas jeb uzvaras vārtu. Ilgāku laiku netiekot pie bīstamām epizodēm, spēles izskaņā ogrēniešiem tās bira kā no pārpilnības raga, taču vispirms divas iespējas neizmantoja Raivis Rubīns, kurš sestdienas vakarā paguva uzspēlēt pat trijās pozīcijās, bet pēdējo lielo iespēju palaida garām Muižnieks, atkal glābjot vārtsargam.

Ar septiņās spēlēs izcīnītiem 19 punktiem, protams, joprojām atrodamies pārliecinošā apakšgrupas līderpozīcijā un no Ziemeļu zonas pirmā posma atvadīsimies 20. augustā, kad pilsētas svētkos Ogres stadiona dabīgā seguma laukumā tiksimies ar amatieru futbola vērtību – JDFS “Alberts”. Pieraksti blociņā – 20. augusts, Ogres stadions, plkst. 16.00. Tev tur ir jābūt!

FK Lielupe – Ogre United 2:2 (2:1).
Vārti: Smilga 17′, Baikovs 45’+2 – Valners 41′, Kvants 50′ (11m).
Sastāvs: Bormanis (Dalbiņš 46′) – Kalmanis (Počs 82′), Rubīns, Kumpiņš, Pāviška – Kvants, E. Latkovskis (Atrahimovičs 72′) – Valners (Zariņš 68′), Siliņš (Sanatovs 46′), Malvess (Vārpa 46′) – Līcis (Muižnieks 34′).