Sestdien, 11.maijā, Optibet Nākotnes līgas 6.kārtas spēli mājās aizvadīja Ogre United, uzņemot viesus no Tukuma. Par prieku Ogres atbalstītājiem Ogre United izcīnija savu pirmo uzvaru šosezon, turklāt, tas izdevās savu skatītāju priekšā.

Spēles galvenais notikums risinājās jau pirmā puslaika vidus daļā, kad 21.minūtē ogrēnieši uzsāka uzbrukumu pa kreiso malu un lieliski ar mazām piespēlēm samainīja malas, bumbai nonākot jau labajā malā pie Pāviškas. Pāviška daudz nedomājot veica precīzu centrējumu soda laukumā, kur veiklākais un atsperīgākais izrādījās Jēkabsons, no aptuveni deviņiem metriem ar galvu raidot bumbu vārtos. Turpinājumā abas komandas savas iespējas izmantot nespēja, Ogre United izcīnot uzvaru un tiekot pie 3 punktiem turnīra tabulā.

Nākamā spēle jau 19.maijā, plkst.18:00 viesies pie JFK Ventspils, Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā.
Spēles Uguns – Krists Kristers Gulbis

Ogre United – Tukums 2000-2/TSS 1:0 (0:0).

Vārti: Jēkabsons 21′

Brīdinājumi: Kondratjevs, Gulbis– Prohorenkovs.

Ogre United: Dalbiņš – Kontrims, Sparāns (Dimants 46’), Gulbis, Pāviška – Gomes (Kalmanis 77’), Vārpa (Nelsons 46’), Zīmelis (Līcis 67’), Macharashvili, Siksalietis – Jēkabsons (C) (Kondratjevs 83’).

Leevon PPK: Šemetovs – Kadikovs, Parkhomenko (Šaboha 46’), Anševics (Ķere 46’ (Petrovskis 73’)), Prohorenkovs, Videnieks, Paulovičs, Joksts, Baumanis, Ūzis, Atligins.

Galvenais tiesnesis: Sergejs Vasjkovs.

Ogre United trenera Jura Skābarža pēcspēles komentārs: “Smagi šis nāca, bet esam tikuši pie pirmās uzvaras. Bet joprojām neesmu līdz galam apmierināts ar spēli. Joprojām ir sajūta, ka neesam vēl līdz galam iekšā spēlē, vēl nespējam šajā līmenī nokoncentrēties visu spēli, ik pa brīdim kaut kur aizpeldam. Prieks, ka pamazām komandā sāk pieteikt sevi līderi, tas ir svarīgi. Prieks bija redzēt Gulbja prasmes, bez kura mums šodien būtu klājies grūtāk, tāpat arī Siksalietis parādīja savas līdera kvalitātes. Prieks ir par komandas dziļumu, soliņš ir līdzvērtīgs un ir ar ko pastiprināt spēli jebkurā pozīcijā. Varam visi viens otru papidlināt un aizpildīt robus. Vairāk ir universāli spēlētāji, nekā specifiski pozīcijai atbilstoši. Liels prieks, ka beidzot esam guvuši vārtus no spēles, tajā pašā laikā žēl, ka neizdodas standarti. Pie šī mums jāturpina strādāt, tāpat kā pie visa pārējā.”