Svētdien, 28.aprīlī, Optibet Nākotnes līgas 4.kārtas spēli mājās aizvadīja Ogre United uzņemot savus nu jau principiālos pretiniekus PPK, ar kuriem kopīgi pa Latvijas futbola kāpnēm esam kāpuši jau no 3.līgas. PPK šosezon ir apvienojušies ar Saldus Leevon un nu pārdēvējušies par Leevon PPK. Pirmo patiešām vasarīgo brīvdienu šajā sezonā ogrēnieši bija izvēlejušies veltīt futbolam, jo klātienē spēli bija ieradušies vērot Latvijas apstākļiem ievērojams skatītāju skaits – 500! Tomēr, lai cik liels bija mājnieku cīņasspars, brango skatītāju pulku iepriecināt neizdevās.

Lai arī Ogre United aizvadīja līdzīgu un interesantiem momentiem bagātu cīņu, sāpīgākais mirklis nāca 64.minūtē, kad negaidīti, pāris metrus aiz centra līnijas, pa vārtiem uzsita Leevon PPK nigēriešu leģionārs Paul, bumbu trāpot vārtu dēvītniekā, liekot visam stadionam kā no pārsteiguma, tā no skumjām, saķert galvu. Spēles turpinājumā Ogre United mēģināja atspēlēties, taču bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem izveidot neizdevās. Rezultātā laba spēle, bet ļoti sāpīgs zaudējums Leevon PPK.
Pēc pirmās uzvaras lūkosim valsts svētkos 4.maijā, plkst.18:00 viesies pie Latvijas čempionu RFS dublieriem, LNK Sporta parkā.

Spēles Uguns – Andrejs Kondratjevs

Ogre United – Leevon PPK 0:1 (0:0).
Vārti: Paul 64′
Brīdinājumi: Juhnovičs, Skujiņš, Kondratjevs – Kravčenko.
Ogre United: Dalbiņš – Ostrovskis, Skujiņš, Kondratjevs, Pāviška – Juhnovičs (Veckāgans 46’), Gulbis (Kontrims 79’), Macharashvili (Gomes 79’), Siksalietis – Zīmelis (C) (Dimants 65’), Līcis (Jēkabsons 46′).
Leevon PPK: Grigorjevs – Kirkils, Kiriļins (83’), Paul, Baumanis (90+7’), Strods (C), Pelcis, Semjonovs (63′), Sņegovs (62’), Muižnieks (76’), Oliinyk.
Galvenais tiesnesis: Jevgēnijs Vasjukovs.

Ogre United trenera Raivja Rubīna pēcspēles komentārs: “Ar rezultātu neesmu apmierināts, bijām pelnījuši vismaz neizšķirtu. Protams, bija lietas, kas neizdevās – netikām līdzi fiziskā ziņā, kavējām pozīcijas, nepārslēdzāmies no aizsardzības uzbrukumā. Labā ziņa, ka bija daudz standartsituāciju, kas nozīmē, ka vismaz divcīņās nezaudējām. Svarīgi ir turpināt strādāt, jo šobrīd vēl esam ceļā uz savu spēles stilu, kas nesīs rokrakstu. Jāatrod savs disciplinēts rokraksts. Tajā pašā laikā ir prieks redzēt, ka ar katru spēli kļūstam nobriedušāki un pieredzējušāki. Jābūt pacietīgiem, jāiegulda darbs treniņos un rezultāts nāks.”
Ogre United trenera Agņa Mežgaiļa pēcspēles komentārs: “Prieks bija redzēt, ka laukuma vidus vairāk vai mazāk bija sakārtots. Žēl, ka neizdevās trāpīt vārtu rāmī, lai gūtu vārtus. Šobrīd pietrūkst uzvara, kas džekiem dotu pārliecību. Uz esošā fona vēl neizskatāmies pēc stabilas 1.līgas komandas, kas nozīmē, ka jāturpina strādāt!”