Kamēr pārējai Latvijai piektdien sākās jūlijs, mums beidzās pirmais aplis “Dali Dali” Latvijas futbola 3. līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupā. Un beidzās laimīgi – ar ceturto sauso uzvaru četrās spēlēs, pirmajā īstajā izbraukumā uz Rīgas 49. vidusskolu galotnē salaužot DSVK “Traktors” pretestību (2:0). Jau sestos vārtus čempionātā guva Regnārs Skujiņš, kurš iesitis visos četros mačos, bet viņam ar otrajiem vārtiem “Ogre United” rindās piebalsoja mūsu vecākais spēlētājs Emīls Muižnieks.

Abreviatūra DSVK atšifrējas kā daudzu sporta veidu klubs, un pretī stājās ne tikai FK “Metta” fiziskās sagatavotības treneris Jānis Skābardis un menedžeris Harijs Toms, bet arī vairākas basketbola sabiedrībā labi zināmas personas. Pirmajās desmit minūtēs spēli aktīvāk sāka mājinieki, taču turpinājumā galvaspilsētas centrā iniciatīva piederēja ogrēniešiem. Aina bumbas kontrolē, sitienos un citos statistikas rādītājos bija ierastā – gluži kā pirmajās trijās uzvarās, skaitļu ailēs dominējām, tomēr šoreiz šie skaitļi bija diezgan mānīgi, jo pati spēle izrādījās vissmagākā pirmajā aplī. Šoreiz neparko nesanāca nedz standartsituācijas, nedz centrējumi no malām, pirmajā puslaikā radot vien pāris bīstamu epizožu, turklāt puslaika pēdējās sekundēs bumba pēc viena no daudzajiem “Traktora” kapteiņa Jāņa Skrodera tālajiem autiem noglāstīja mūsu vārtu stabu. Par laimi, vārtu līniju gan nešķērsoja.

Tā kā bija problēmas ar bumbas nogādāšanu vērtīgajās zonās, izmaiņas bija neizbēgamas. Jau pirmajā puslaikā pozīcijām samainījās pussargi Raivis Rubīns un Dāvis Kvants, flangiem apmainījās malējie pussargi Krists Zariņš un Jānis Grants, bet otro puslaiku jau sāka cits spārnu pāris un pārkārtošanās turpinājās arī otrā puslaika gaitā. Kā izrādījās, par lūzuma brīdi tveicīgajā laikā kļuva dzeršanas pauze ap 68. minūti. Jau gandrīz uzreiz pēc spēles atsākšanās iespēja radās Jurim Skābardim, kuram uzvārda brāli pārspēt gan vēl neizdevās, taču spiediens, kas bija daudz uzstājīgāks nekā puslaika pirmajā daļā, 76. minūtē pārvērtās vārtu guvumā. Beidzot tālu centrējumu aiz aizsargu mugurām sagaidīja Skābardis, kurš nometa bumbu vārtu priekšā, un izveicīgākais bija uz maiņu izgājušais Skujiņš, no dažiem metriem iesitot ar galvu, panākot tik ilgi gaidīto 1:0 un nostiprinot savas līderpozīcijas apakšgrupas labāko snaiperu sarakstā.

Ja uzvaras vārtus guva pavasarī pilngadību sasniegušais Skujiņš, tad 85. minūte piederēja 41 gadu vecajam Muižniekam. Pirms tam mēģinājis “Traktora” Skābardi pārspēt ar griezto tiešo brīvsitienu un par šo epizodi labsirdīgi pasmējušies savā starpā, piecas minūtes līdz pamatlaika beigām Muižnieks savu veco cīņu biedru Ķekavas “Audas” rindās pasveicināja ar skaistu tālsitienu augšējā stūrī un neatstāja nekādas cerības – 2:0. Muižnieks noņēma pēdējās šaubas par spēles iznākumu, un kompensācijas laikā varējām pielikt arī treknu punktu – Skujiņš pretuzbrukumā tika paklupināts un nopelnīja 11 metru soda sitienu, tomēr Ģirts Tumans no 11 metru atzīmes spēcīgi trāpīja pa stabu.

3.līgas apakšgrupas pirmajā aplī svinējām uzvaras pār “Futbola Parks Academy”/LSPA (7:0), FK “Alberts” (6:0), FK “Lielupe” (4:0) un DSVK “Traktors” (2:0), bet otro apli sāksim 14. jūlijā ar mājas spēli pret “Futbola Parks Academy”/LSPA (sākums plkst. 19.00). Esam izcīnījuši maksimālos 12 punktus, bet tuvākajām sekotājām FK “Lielupe” un “Futbola Parks Academy”/LSPA ir pieci punkti, DSVK “Traktors”, kas līdz šim bija spēlējis vienīgi neizšķirti, ir trīs punkti, un viens punkts ir FK “Alberts” rēķinā.

DSVK Traktors – Ogre United 0:2 (0:0).

Vārti: Skujiņš 76′, Muižnieks 85′.

Sastāvs: Bormanis (Linužs 88′) – Kalmanis, J. Latkovskis (Skujiņš 48′), Kumpiņš, Pāviška – Rubīns, E. Latkovskis (Siliņš 55′) – Zariņš (Valners 46′), Kvants (Muižnieks 64′), Grants (Tumans 46′) – Skābardis (Cibuļskis 86′).