Pie pirmās uzvaras sezonā tikuši arī “Ogre United” dublieri, kas šosezon debitē Latvijas 3. līgā un ceturtdienas vakara salnās līdzjutējus sasildīja ar panākumu pār DSVK “Traktors”/LSAB – 2:0. Pa vārtiem guva 2006. gadā dzimušie Romāns Afanasjevs un Ričards Dimants.

Ar dažiem pieredzējušajiem spēlētājiem pastiprinātais jauniešu sastāvs jau no spēles sākuma vairāk bija ar bumbu un vadību varēja iegūt jau 5. minūtē, kad Dimants trāpīja pa stabu. Pirmie vārti atnāca 28. minūtē un ļoti simboliski – no 11 metru atzīmes, kas tik neveiksmīga bija iepriekšējās spēlēs. Pēc lieliskas kombinācijas soda laukumā tika nogāzts Dimants, un, Robertam Vārpam un Dimantam pašam iepriekšējos mačos pendeles nerealizējot, uz balto punktu šoreiz devās centra uzbrucējs Romāns Afanasjevs, kurš ar spēcīgu sitienu vārtu vidusdaļā panāca 1:0.

Ofensīvas turpinājumā ar lieliskiem tālsitieniem izcēlās Marveloss Nketans un Dimants – zem pārliktņa lidojošās bumbas izvilka bijušais Virslīgas vārtsargs Jānis Skābardis, taču pēc sekojošā stūra sitiena tieši šis uzbrūkošo centra pussargu duets nokārtoja otros vārtus – Nketans centrēja, Dimants ar galvu dubultoja pārsvaru (2:0). Otrā puslaika sākums piederēja labās malas aizsargam Eināram Sidrevicam, kurš vispirms ar ārkārtīgi spēcīgu tālsitienu norībināja pārliktni, bet divas minūtes vēlāk savā soda laukumā nogāza Latvijas U18 vīriešu basketbola izlases galveno treneri Ediju Šleseru, taču Virslīgas futbola kluba “Metta” menedžeris Harijs Toms, aizsūtījis Rolandu Linužu uz otru stūri, no 11 metriem trāpīja pa stabu.

Daudzu sporta veidu klubs “Traktors” neizmantoja lielisku izdevību saasināt intrigu, bet Raivja Rubīna trenētā komanda, veikusi seškāršu maiņu, pagurušajiem pretiniekiem otru iespēju vairs nedeva un cīņu kontrolēja līdz pat beigu svilpei. Skaistam noslēgumam un ķirsītim uz japāņa Miči Terakoši 19. dzimšanas dienas kūkas pietrūka vienīgi trešo vārtu, bet iespēju netrūka – ja Dimants no vārtu priekšas uzsita virsū vārtsargam, tad Bruno Kivkucāns pēc Anrija Nelsona piespēles uz tukšiem vārtiem trieca bumbu pret metāla konstrukciju.

Liels pārsvars laukumā, ne tik liels uz tablo, taču pirmie trīs punkti pēc zaudējumiem “Super Nova” dublieriem (0:5) un “Siguldai” (1:2) ir kabatā. Sezonu turpināsim jau ar ceturto mājas spēli pēc kārtas, 18. maija vakarā uzņemot citu ļoti pieredzējušu amatieru futbola klubu “Alberts”.

Ogre United-2 – DSVK Traktors/LSAB 2:0 (2:0).
Vārti: Afanasjevs 28′ (11m), Dimants 37′.
Ogre United-2: Linužs (Koldans 61′) – Terakoši, Siliņš, Fjodorovs (D. Ščuckis 61′), Sidrevics (Veličko 61′) – Dimants, Vuškāns (Tauvēns 61′), Nketans (A. Sčuckis 61′) – Kivkucāns, Afanasjevs (Kļavis 74′), Valners (Nelsons 61′).