Ceturtdienas vakarā Ogres Valsts ģimnāzijas mākslīgā seguma laukumā lieliski turpinājām Latvijas futbola čempionāta “Dali Dali” 3. līgas sacensības, izcīnot trešo pārliecinošo uzvaru tikpat spēlēs – šoreiz ar 4:0 pārspējām pazīstamo amatieru komandu “Lielupi”. Pirmos vārtus līgā guva Dāvis Kvants, Linards Pāviška un Emīls Siliņš, bet jau piektos – apakšgrupas labākais snaiperis Regnārs Skujiņš.

Dominējusi pirmajās divās līgas spēlēs, “Ogre United” arī bez pieredzējušajiem līderiem Jura Skābarža, Raivja Rubīna jau no pirmajām sekundēm pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā, gan meistarīgi vienā divos pieskārienos saspēlējoties vidusdaļā, gan arī nekautrējoties ar tālajām piespēlēm apšaudīt sāncenšu aizsardzības līniju. Iespējas izmantoja arī vairāki mazāk vai nemaz nespēlējuši futbolisti, un viens no viņiem – centra pussargs Jānis Grants, kurš savā pirmajā mačā divreiz no tālienes norībināja vārtu konstrukciju un tā arī palika bez vārtu guvuma, tomēr tieši viņš pirmā puslaika vidū izveidoja uzvaras vārtus. Pieslēdzies no dziļuma, Grants ar bumbu ielauzās soda laukumā un bez ceremonijām tika nopļauts no muguras – tādu pārkāpumu pamanītu jebkuras kategorijas tiesnesis. Granta nopelnīto pendeli lieliski izmantoja mūsu kapteinis Kvants, 24. minūtē izcili precīzi trāpot labajā “devītniekā” (1:0).

Pamazām spēlē iejutās arī “Lielupes” futbolisti, sajūtot bumbu un itin bieži atrodot spraugas starp ogrēniešu aizsargiem, taču mājinieku aizsardzība nelūza – kad vajadzēja, partneri laboja komandas biedru kļūdiņas, un vien ko vērts bija Staņislava Kumpiņa izklupiens savā soda laukumā mača izskaņā, Paolo Maldīni labākajās tradīcijās atbruņojot pretinieku. Krietni vairāk bīstamības gan joprojām bija viesu soda laukumā (Emīls Muižnieks vien pirmajā puslaikā vārtus apdraudēja sešreiz), un “Ogre United” otrā puslaika pirmajā pusē kliedēja pēdējās šaubas par mača iznākumu. 57. minūtē beidzot nostrādāja Viestura Dudeļa neskaitāmās tālās piespēles – eleganti bumbu zemē nometa Patriks Malvess, bet no soda laukuma pusapļa jau piekto reizi sezonā izcēlās iepriekšējās spēles “hat-trick” autors Skujiņš (2:0), kurš uzreiz devās pelnītā atpūtā.

Skujiņu nomainījušais Siliņš jau trīs minūtes vēlāk pēc stūra sitiena trāpīja pa pārliktni, taču 3:0 un stūra sitiena realizācija nekur neizpalika – 66. minūtē pēc Kvanta centrējuma uz tuvo stabu izveicīgākais “otrajā stāvā” bija augumā raženais malējais aizsargs Pāviška. Kompensācijas laikā punktu skaistai uzvarai pielika jau pieminētais Siliņš. Ja Romānam Atrahimovičam pašam vairākkārt neizdevās pārspēt “Lielupes” vārtsargu, tad viņš ļoti labi pacīnījās soda laukuma tuvumā, un atlēkušo bumbu savāca Siliņš, ar spēcīgu sitienu nokārtojot gala rezultātu – 4:0.

Ar trim uzvarām un vārtu bilanci 17:0 nostiprinājāmies “Dali Dali” 3. līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas vadībā, bet pirmo no diviem apļiem noslēgsim 1. jūlijā, kad galvaspilsētas centrā viesosimies pie DSVK “Traktors”, kas, gluži kā “Lielupe” līdz šim vakaram, pagaidām spēlējusi vienīgi neizšķirti. Iepriekšējos mačos ar 7:0 pārspējām “Futbola Parks Academy”/LSPA un ar 6:0 – FK “Alberts”.

Ogre United – Lielupe 4:0 (1:0).
Vārti: Kvants 24′ (11m), Skujiņš 57′, Pāviška 66′, Siliņš 90’+3.
Sastāvs: Bormanis (Cinītis 46′) – Kalmanis (Ščuckis 88′), Dudelis, Kumpiņš, Pāviška (Labanovs 86′) – Kvants, Grants – Valners (Zariņš 46′), Skujiņš (Siliņš 57′), Malvess (Vārpa 63′) – Muižnieks (Atrahimovičs 46′).