Sezonas svarīgākajā un arī smagākajā spēlē parādījām raksturu un jau debijas gadā izcīnījām ceļazīmi uz Latvijas 2. līgu futbolā. Pateicoties Kārļa Līča ceturtajam vārtu guvumam sezonā, sestdien 3. līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē izrāvām neizšķirtu un uzvaru divu spēļu summā pār Augšdaugavas NSS – 1:1 spēlē un 2:1 summā. Jau nākamnedēļ turpināsim cīņu par 3. līgas titulu.

Emīla Muižnieka vēli vārti izbraukumā pirms nedēļas ļāva no Ilūkstes atgriezties ar 1:0, un minimālais pārsvars diktēja atbildes spēles gaitu. Atspēlēties vajadzēja Augšdaugavas NSS, un viesi līdz pat savam vārtu guvumam dominēja. Vairākkārt ar lieliski bloķētiem sitieniem glāba pieredzes bagātais centra aizsargs Staņislavs Kumpiņš, bet vēl biežāk klāt stāvēja prasta veiksme – te pārliktnis, te pretinieki netrāpa tukšos vārtos (pat trīsreiz!). Līdz 60. minūtē notika laikam jau neizbēgamais – Timurs Volosovs no labas pozīcijas soda laukuma iekšienē raidīja bumbu garām Ritvaram Dalbiņam, panākot 1:0 spēlē un izlīdzinot rezultātu summā (1:1).

Kā jau izslēgšanas spēlēs gadās, vieni vārti var spēli sagriezt par 180 grādiem, un tā notika arī šoreiz. Ielaistie vārti sapurināja ne tikai līdzjutējus, bet arī spēlētājus, un jau aiznākamajā minūtē labā pozīcijā nokļuva Raivis Rubīns. Iesist savā dzimšanas dienā gan neizdevās, taču spēles raksturs bija pilnībā mainījies. Bezzobainām 60 minūtēm sekoja 30 minūšu iniciatīva, un nebija liels pārsteigums, ka izšķirošie vārti radās mūsu labajā flangā, kurā vairākkārt bija izdevies apspēlēt pagurušos pretinieku aizsargus un izprovocēt dzeltenās kartītes. Uzmainītie uzbrucēji Līcis un Muižnieks izspēlēja meistarīgu sieniņu, un Kārlis, ticis soda laukumā, to noslēdza ar precīzu sitienu tālajā apakšējā stūrī – kompensācijas laikā izrauts 1:1 (summā 2:1), kas ļāva izvairīties no liekas nervozēšanas 30 minūšu papildlaikā.

Pretinieki asumiem bagātajā spēlē vēl izlādēja negatīvās emocijas un nopelnīja trīs sarkanās kartītes, bet mēs smagā cīņā tikām 2. līgā un revanšējāmies par neveiksmi kausā. Sekoja prieki kopā ar faniem, jubilāra Rubīna mešana gaisā, fotografēšanās un visas pārējās uzvaras izpausmes, taču nopietnām svinībām laika nav daudz – darbs turpinās, un jau nākamnedēļ gaida pirmā no divām pusfinālspēlēm pret Centra jeb Rīgas zonas čempioni PPK/”Betsafe”, kas ar 3:0 un 6:0 sakāva “Tukums 2000” trešo komandu.

 Ogre United – Augšdaugavas NSS 1:1 (0:0), divu spēļu summā 2:1.

Vārti: Līcis 90’+1 – Volosovs 60′.

Noraidījumi: Linards 90’+4, Timšāns (pēc spēles), Vaņins (pēc spēles).

Brīdinājumi: Fjodorovs, Pāviška, Valners, Līcis, Dalbiņš, Kondratjevs – Linards, Mateša, Rubļevskis, Timšāns.

Sastāvs: Dalbiņš – Kondratjevs, Šinozaki, Kumpiņš, Pāviška – Fjodorovs (Grants 61′) – Valners (Tumans 54′), Goto (Rubīns 30′), Kvants, Malvess (Līcis 46′) – Skujiņš (Muižnieks 83′).