Svētdienas pievakarē “Dali Dali” Latvijas futbola 3. līgas Ziemeļu zonas otro posmu sākām ar pārliecinošu uzvaru 232 skatītāju priekšā, savās mājās ar rezultātu 4:0 pārspējot “Cēsis”. Piektos vārtus sezonā guva Raivis Rubīns, trešos iesita Ģirts Tumans, bet pirmos – aizsargi Andrejs Kondratjevs un Viesturs Dudelis.

Otrā posma pirmā kārta kopā saveda līdervienību “Ogre United” un pēdējā vietā esošās “Cēsis”, un jau no pirmajām minūtēm iniciatīva piederēja mums. Ātri vien izdevās izprovocēt viesu vārtsargu uz divām pārgalvīgām darbībām, un otrajā reizē bumba arī atrada ceļu vārtos – 16. minūtē pēc Rubīna spēcīga centrējuma bumba no vārtsarga pirkstiem lidoja pāri vārtu līnijai (1:0).

Par spīti lielam teritoriālam pārsvaram laukuma pēdējā trešdaļā diez ko daudz bīstamu epizožu izveidot neizdevās un daži brīdinājuma zvaniņi nozvanīja arī mūsu aizsardzībā, tomēr otrā puslaika ievadā pēc sastāva atsvaidzināšanas beidzot izdevās dubultot pārsvaru. Protams, ka to izdarīja viens no uzmainītajiem spēlētājiem –Tumans jau trešajā puslaika minūtē trāpīja apakšējā stūrī (2:0) un iesita jau trešajā spēlē pēc kārtas, kurā devies laukumā.

Sanākušos līdzjutējus spēles izskaņā ar meistarīgiem tiešajiem brīvsitieniem iepriecināja aizsardzības kreisais flangs. Vispirms 86. minūtē kā zibens no skaidrām debesīm sekoja centra aizsarga Kondratjeva šāviens no vairāk nekā 30 metriem, centrējuma vietā bumbai ar slaidu loku pārlidojot pāri visiem un ielidojot tālajā augšējā stūrī (3:0). Četras minūtes vēlāk tikām arī pie tuvākas standartsituācijas, un šoreiz pie bumbas devās kreisais aizsargs Dudelis, kurš trenera kliedzieniem par brīvo pretinieku centra aplī atmeta ar roku, jo brīvs bija arī tuvais vārtu stūris – kā šāva Viesturs ar kreiso kāju, tā bumba netverami lidoja mērķī (4:0).

Iespējams, pēdējo gada tveicīgo spēli pabeidzām ar pārliecinošu 4:0 un atguvām uz diennakti zaudētās otrā posma līderpozīcijas (“Ogre United” 13 punkti no 15 iespējamajiem, Madonas “Kvarcam” un “Pļaviņām” pa 12), bet jau nākamsestdien mūs gaida pirmais lielais pārbaudījums Madonas “Kvarca” izskatā. Cīņa par Vidzemes labāko divnieku un vietu 3. līgas finālturnīrā tikai sākas!

 Ogre United – FK Cēsis 4:0 (1:0).

Vārti: Rubīns 16′, Tumans 48′, Kondratjevs 86′, Dudelis 90′.

Sastāvs: Dalbiņš (Bormanis 59′) – Kalmanis (Dudelis 46′), Kondratjevs, Kumpiņš, Pāviška – Rubīns, E. Latkovskis (Siliņš 39′) – Valners (Počs 82′), Skujiņš (Vārpa 59′), Malvess (Ostrovskis 46′) – Muižnieks (Tumans 46′).